Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Запитує Ольга:

Добрий день, у мене вугрі з 13 років. У 23года я почала приймати роаккутан. Прийняла дозування 6656мг при вазі 47кг (в процесі лікування висипало дуже сильно 4,5 міс., потім все почало проходити і пройшло на 7 місяці лікування). Після повторила лікування через 6 місяців, прийняла дозування 2352мг, в процесі лікування не віяло. Минуло 6 місяців. Обличчя почало висипати, текстура шкіри змінилася, жирність повернулася.

Підкажіть, що в такому випадку робити? Чому виник рецидив?

Відповідає терапевт медичного центру " Інсайт Медікал:

Доброго дня.
У вугрової хвороби багато факторів, які "підігрівають" висипання. В першу чергу, хронічні запальні захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту, гастрит, застій жовчі, запори, коліт. Також емоційні стреси та ендокринні дисбаланси можуть викликати висипання. У будь-якому випадку краще проконсультуватися з дерматологом.